Zde naleznete oficiální videa a záznamy z koncertů a hraní kapely Euphorica. Veškerá oficiální aktuální videa kapely Euphorica naleznete také na kanálu Youtube "euphoricamusic" , kde mimo jiné naleznete i videa natočena našimi fanoušky a přáteli. Videa v gotických kostýmech jsou z dobových středověkých akcí a městských slavností a videa v červenočerných kostýmech jsou z hudebních festivalů a koncertů pro naše fanoušky.

Dobová videa kapely Euphorica

Videa ve středověkých dobových gotických kostýmech jsou natočená v roce 2011 a pochází z města Oslavany , kde Euphorica hrála na městských slavnostech , které se konaly na zámku. Bohužel jsme zde bez perkusionisty, ale naleznete ho na videích z festivalu.

World music videa kapely Euphorica

Zahradní festival Pod jabloněmi se konal v na okraji města Hradišťko. Kapela Euphorica si zde zahrála svůj repertoár tradičních písní Evropy a videa z akce naleznete v pravém sloupci. Červenočerné kostýmy byly pouze momentální nápad, ale už nám zůstaly i na další festivaly a koncerty v „civilu“.

Promo video Euphorica by Google

Využili jsem nabídku Google pro malé promo video, které během chvilky zachycuje naší hudební cestu. Pro cíl spotu jsme použili náš úspěch ve španělském městě Tortosa na tamním festivalu, který patří k našim oblíbeným akcím. Video bylo nahráno v roce 2010.

Vaše videa....

Pokud nás někde natočíte a usoudíte, že se vaše video hodí na náš video kanál Youtube „euphoricamusic“, určitě nám ho pošlete a my ho rádi přidáme na stránky a na video kanál.
home | kontakt | web master Iva Šářecová | design Dávid Deutscha| php adviser Martin Pospíšil | copyright © Euphorica, 2010