* Dobová hudba z období gotiky a renesance (repertoár na 2-3 hodiny)
* Pohanská a lidová hudba z Evropy, Balkánu a České republiky (repertoár na 2-3 hodiny)
* Vánoční koledy (extra 30 minut)
* Písničky z pohádek (extra 30 minut)
* Přednáška o vzniku hudby a vzniku hudebních nástrojů
* Svatební pochody a rauty
Nabídka „world music“

Vystoupení zahrnuje písně z celé Evropy, lidové písně z České republiky, tradiční písně z Makedonie, Bulharska, ale i Itálie a Španělska. Euphorica vystupuje většinou v červenočerných kostýmech, které používá na hudební festivaly a koncerty. Na koncertech preferujeme plné ozvučení. Program pro hudební festivaly, koncerty pro veřejnost, velké hudební projekty a všude tam, kde se naše muzika bude líbit posluchačům. Délka vystoupení dle dohody.

Nabídka „Dobová hudba“

Vystoupení přináší dobové písně z Evropy. Euphorica se zaměřuje zejména na jižní Evropu, písně španělské, sefardské, ale i středoevropské a latinské. Kapela vystupuje v dobových kostýmech ve stylu gotika, renesance, kejklířské šaty, které je možné objednat si s programem. Akustická i zvučená verze.

Zaměření programů:

Program vhodný na městské slavnosti, dobové trhy, muzejní noci, soukromé párty, hotelové rauty, a všude tam, kde se hodí dobová hudba v kostýmech. Délka vystoupení dle dohody.
Koncertní program pro hudební festivaly, koncerty pro veřejnost, velké hudební projekty a všude tam, kde se naše muzika bude líbit posluchačům. Délka vystoupení dle dohody.

home | kontakt | web master Iva Šářecová | design Dávid Deutscha| php adviser Martin Pospíšil | copyright © Euphorica, 2010